POLİGONUMUZA HOŞGELDİNİZ


Poligonumuz İstanbul Bağcılar`da bulunmaktadır.

SAN Atış Poligonu; atış sistemleri konusunda en yeni ve en yüksek teknolojiye sahip, yenilikçi, güvenli ve sistem entegrasyonu alanında gelişmiş özel bir atış poligonudur.

SAN Atış Poligonu’nda çalışan personelimiz Atıcılık, Atış Güvenliği ve Atıcılık Eğitimi üzerine çeşitli kurs ve eğitimlerden geçmiş, konularında uzman, sertifikalı ve profesyonel kişilerden oluşan bir kadroya sahiptir. Profesyonel anlayış ve uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi ilke edinmiş bir poligondur.

SAN Poligonumuz Türkiye’deki ve dünya ülkelerindeki atış poligonları arasında en üst seviyede yer alacak, en yüksek teknoloji ve güvenliğe sahip 5 yollu 25 Metre Ateşli Silah Poligonu olmak üzere dizayn edilmiş, kanun ve yönetmeliklerin öngördüğü her türlü ruhsat ve çalışma sertifikasına sahip bir kuruluştur.

Poligonumuzda siz değerli müşterilerimizin eşsiz bir atış deneyimi yaşaması için her şey düşünülmüştür.

Poligonumuzda kendi ruhsatlı silahınız ve mermileriniz ile atış yapabileceğiniz gibi, deneyimlemek istediğiniz birçok çap ve ebatta, yerli ve ithal silah ile mühimmatı da poligonumuzdan temin edip atış yapabilirsiniz. Ayrıca doğru silah kullanma konusunda eğitim almak isteyen herkese uzman ve sertifikalı eğitmenlerin tarafından teorik ve pratik atıcılık kursları da verilmektedir.

Poligonumuzda 18 yaşından küçüklerin ateşli silah kullanması ve atış yapması kanunen yasaktır. Fakat 18 yaş altı çocukların velilerinin muvafakatname izni ve velilerinin refakati ile atış yapmalarına müsaade edilmektedir. Bulundurma ruhsatlı silah ile atış yapmak isteyen müşterilerimiz ilgili kamu kuruluşundan yol izin belgesi almaları doğrultusunda atış yapabilirler.

 

Başa dön
SAN POLİGON